Додайте товари до списку бажань
0
Фільтр
Колекція
Бренд
Сезон
Розмір
Колір
Розділ
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шуба - теплий одяг у всі часи.

Шуба рожевого кольору зі штучного хутра   Ще з незапам'ятних часів людина носила на своєму тілі хутро тварин. У першому столітті до нашої ери римський легіон покривал свої тіла хутром лева або ведмедя. Ходило повір'я про те, що шкури звірів допоможуть придбати містичні сили богів. З часом одяг з хутра став носити більше практичне призначення, а саме - зігріваючий ефект в холодний період року. Першими, хто почав носити хутро на своєму тілі, були кельти і древні германці. У дев'ятому столітті такий предмет одягу стали носити в усій Європі. Для пошиття використали хутро соболів, куниці і інших тварин з теплим хутром. Спочатку шуби носили хутром навиворіт, вважалося що так вона буде теплішою. Через віки шубу стали носити хутром назовні, вона набула звичного для нас вигляду. 

   У двадцяті роки минулого століття особливою повагою користувалися шуби, виготовлені з сріблястого хутра шиншили, але і не гидували одягом з норки і лисиці. У роки війни, шуби з дорогих матеріалів втратили свою актуальність, в моду увійшли більш бюджетні варіанти хутра з металевими гудзиками і широкими ременями. А ось в післявоєнні роки стали популярні шуби з рудого і білого хутра, в моду увійшов песець і білка. У другій половині 20 віків в моду увійшли довгошерсті хутра, знову повернулася лисиця, а також популярними стали гірський козел і ведмідь.

Яку купити шубу: з штучного хутра або натурального?

Зелена шуба зі штучного хутра   Верхній зимовий одяг з природного хутра, що має невимовну красу і іскристий блиск, робиться з різнопланових видів натуральної сировини : норка; мутон; соболь; лисиця; кролик; нутрія; оцелот; шиншила; рись. У ХIХ столітті шуби з натурального хутра продовжували мати попит, проте їх почали робити коротшими, завдовжки по коліна, причому як хутром назовні, так і всередину. Особливо запали в душу модницям довговорсові хутра - лисиця, єнот, опосум. Одночасно були популярні шубки і головні убори з гірського козла, ведмедя, вовка. У XXI столітті фантазії модельєрів немає межі - з хутра шиють розкішні і практичні шубки і головні убори, сумки і взуття, навіть сукні і светри. Завдяки новим технологіям обробки і вироблення шкірок - лазерній стрижці (укорочення волоса спалюванням), вищипуванню (видаленню остевого волоса цілком), тонуванню, трафаретному фарбуванню і іншим - стало можливим міняти фактуру і структуру хутра, робити його м'якшим і легшим, а також надавати виробам новомий, оригінальнийвигляд. На сьогодні необхідність одягатися виключно в хутра відпала на ринках з'явилися різноманітні вироби з пуха і синтетичних матеріалів. Шуби перетворилися на деякий предмет розкоші. Хутро як і раніше використовується у виробництві, особливо якщо йдеться мова про норку, лисицю, та інших пухнастих хижаків.

   У 1950-х роках почали виготовляти штучне хутро, виготовлене з акрилового полімеру і на 100% з синтетичних матеріалів. Створення штучного хутра спричинило переворот у світі моди і в легкій промисловості. У 1970-х роках штучне хутро досягло найбільшої популярності. У кінці 90-х років, з розвитком нових технологій, штучне хутро помітно змінилося в кращу сторону, набуваючи зовнішнього вигляду і якості натурального хутра. У ХХI столітті виробництво штучного хутра нестримно росте. Штучне хутро красиве, тепле і практичне. Залежно від сфери застосування, хутро може бути різноманітних кольорів і відтінків, різним по складу і структурі. Плюси штучного хутра у великій різноманітності густини і довжини ворсу, кольору і блиску, за цінами нижче натурального хутра. На сьогодні штучне хутро є політично і етично коректна альтернатива, що не поступається за якістю натуральному хутру.

Вгору